В Одесі поліція затримала депутата райради за вимагання 20 000 доларів

Неправомірну вигоду він вимагав за «вирішення» земельних питань. Депутата – голову постійної комісії з питань земельних відносин, затримали під час отримання половини обумовленої суми.

Викрили корупційну діяльність оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області та слідчі слідчого управління ГУНП в Одеській області. Встановлено, що депутат однієї з районних рад області обіцяв допомогти з виділенням земельної ділянки з можливістю подальшої забудови та приватизації. Розв’язати дане питання мав шляхом впливу на інших депутатів. «Ціна питання» – 20 000 доларів.

9 лютого поліцейські затримали депутата в одному з ресторанів Одеси під час отримання половини неправомірної вигоди – 10 000 доларів. Його затримали у порядку ст.. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

На підставі отриманих доказів фігуранту повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Суд частково задовольнив клопотання слідчих про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, дозволивши альтернативу – внесення застави розміром чотири мільйони три тисячі гривень.

Процесуальне керівництво здійснює Одеська обласна прокуратура.

 

Відділ комунікації поліції Одеської області

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа