Українська молодь в своїй більшості не визначилася за кого голосувати

Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД провів опитування серед громадян віком від 18 до 35 років на предмет виборчих симпатій української молоді.

Відповідно до результатів опитування, 28% молодих громадян України не визначилися зі своїм вибором.

Серед політичних симпатій молодих виборців перше місце посідає партія УДАР Віталія Кличка – 18%. Потім ідуть Партія регіонів і «Батьківщина». В них – 16 і 14,5% відповідно. ВО «Свобода» – 13,2%, «Україно, вперед!» – 2,4%.

А от комуністи у молоді не користуються підтримкою – всього лише 2,1 відсотки. «Наша Україна» – 1,6%

Решта партій – 4,2%.

Якщо брати по регіонах, то на Заході найбільш популярними є ВО «Свобода», УДАР та «Батьківщина», на Сході – Партія регіонів і УДАР, в Центрі – «Батьківщина», УДАР та ПР, на Донбасі – ПР, КПУ, УДАР. На Півдні і в Криму – Партія регіонів і знов таки УДАР. В столиці найкращі показники має УДАР та «Батьківщина».

Найвищий показник тих, хто не визначився спостерігається в Південних областях та на Донбасі – до 35%.

При цьому лише в Києві та в трьох західноукраїнських областях (Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська) кількість тих, хто не визначився, менша, ніж у партій, що посідають перші рядки в опитуванні.

Опитування проходило з 26 липня по 1 серпня в 25 областях України, м. Києві та Севастополі. Загалом було опитано 2040 осіб. Статистична похибка становить не більше 3%.

УІС

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа