Україна пошкодила 12% нафтопереробних потужностей Росії за 48 годин

Українські дрони за дві доби вразили 12% нафтопереробних потужностей Росії, робота зупинилася на трьох заводах, які розташовані глибоко на території Росії. Йдеться про підприємства в Рязанській, Ростовській та Нижньоновгородській областях, пише Bloomberg.

“З початку цього року Україна використовує дрони для атак на важливі російські нафтові об’єкти від Чорного моря до Балтійського. Поки ситуація на фронті на руку Москві, Київ намагається ускладнити експорт російських нафтопродуктів та можливість постачання палива російським військам”, – пишуть журналісти. 

Під удари українських безпілотників потрапили нафтопереробний завод Роснєфті в Рязані, Новошахтинський нафтопереробний завод у Ростовській області та підприємство Лукойла в Нижньоновгородській області.

Українські атаки в лютому вразили майже п’яту частину потужностей Росії з перероблювання сирої нафти, але на початку березня галузь відновилася.

Міноборони Росії стверджувало, що в ніч на 13 березня Росію атакували десятки українських дронів. Окупанти переконують, що збили 65 безпілотників, але місцеві неофіційні медіа пишуть про численні удари. 

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа