Україна і Польща домовились вдвічі збільшити пропускну спроможність переходу в Краківці

border-krak

Робоча зустріч урядовців України та Польщі щодо покращання роботи прикордонного пункту пропуску «Краківець-Корчова» відбулася на українсько-польському кордоні.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості покращення та розвантаження прикордонного руху на цьому напрямку.

Зокрема, найближчим часом відбудеться відкриття додаткового терміналу пункту пропуску «Краківець». Як зазначає начальник відділення інспекторів прикордонної служби «Краківець» Сергій Веретільник, наразі на автодорозі перед пунктом пропуску тривають роботи по облаштуванню тимчасового пасажирського терміналу. Вони розпочались відповідно до домовленостей між українською та польською сторонами щодо відмежування пасажирського та вантажного руху з метою забезпечення ритмічності пропускних операцій в умовах значних накопичень на виїзд з України до Польщі.

Зокрема тут створюються інфраструктурні об’єкти, які дозволять збільшити до одинадцяти кількість смуг руху для вантажівок в напрямку в’їзду до Польщі/виїзду з України, та встановлюються контейнерні модулі для створення тимчасового пункту контролю з додатковими робочими місцями.

Такі заходи мають дозволити розвантажити даний напрямок та збільшити пропускну здатність пункту пропуску у два рази.

«Наразі тут відбувається збільшення та розширення меж пункту пропуску «Краківець», щоб можливо було швидко реагувати на зміни в обстановці, які зараз нам трапляються. Даний пункт пропуску буде спроможний в більшій кількості оформляти транспортні засоби і вантажі як на виїзд з України, так і на в’їзд», – додає начальник відділу організації прикордонного контролю Львівського прикордонного загону підполковник Іван Баран.

Крім того, для прискорення перевірки по обидва боки кордону сторони обговорили питання спільного прикордонно-митного контролю, обміну інформацією тощо.

Джерело: dpsu

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа