Убиті в Німеччині українці були військовими на реабілітації

Міністерство закордонних справ України заявило, що, за попередньою інформацією, двоє українців 36 та 23 років, які загинули у Німеччині, були військовими на реабілітації. У вбивстві підозрюють росіянина.

Про це повідомили у МЗС.

У зовнішньополітичному відомстві розповіли, що українські консули уточнюють інформацію щодо підрозділів, у яких служили загиблі, та встановлюють звʼязок із їхніми рідними.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив Департаменту консульської служби МЗС і Генеральному консульству в Мюнхені контролювати справу та контактувати з німецькими правоохоронцями, аби «вбивця поніс покарання за всією суворістю закону», зазначили у МЗС

Нагадуємо, у німецькому містечку Мурнау 27 квітня на території торгового центру виявили двох українців з ножовими пораненнями. У їхньому вбивстві підозрюють росіянина.

За даними правоохоронців, 36-річний чоловік помер на місці від отриманих важких травм, а другий, 23-річний, — помер у лікарні. 

Підозрюваного затримали того самого вечора за місцем його проживання неподалік торгового центру. Ним виявився 57-річний громадянин росії. Йому обрали запобіжний захід у вигляді арешту, повідомила пресслужба німецької поліції.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа