У Вінниці поліція затримала групу осіб за вимагання 7000 доларів неіснуючого боргу

Учасники угруповання вигадали схему, за якою потерпілий начебто винен їм кошти. Процес вимагання супроводжувався психологічним тиском та побиттям.

Знешкодили діяльність групи вимагачів оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області та слідчі відділу поліції № 1 Вінницького райуправління. Йдеться про місцевих мешканців, які вирішили збагатитися за рахунок потерпілого. Через знайомого вони попросили підшукати людину, яка б отримувала посилки з інтернет-магазину і переправляла їх в Україну. Згодом фігуранти висунули вінничанину вимогу сплатити їм 7000 доларів як погашення втрачених коштів нібито за неотримання посилки.

Тривалий час зловмисники погрожували потерпілому, вимагаючи кошти. Після побиття чоловік звернувся за допомогою до поліції.

5 березня поліцейські за силової підтримки спецпризначенців КОРД затримали одного з фігурантів під час передачі частини «боргу» у 20 000 гривень в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі йому та його співучаснику слідчі повідомили про підозру за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

Проводяться заходи для встановлення повного кола осіб, які можуть бути причетні до злочину. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Вінницька окружна прокуратура.

Департамент стратегічних розслідувань  Національної поліції України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа