У Тернополі з людей утворили двадцятиметрове слово “Крути”

Двадцятиметрове слово „Крути” під час флеш-мобу на центральній площі Тернополя утворили з людей. Таким чином тут вшанували пам’ять студентів, що загинули в бою на залізничній станції поблизу селища Крути в 1918 році.

Акцію в 15-градусний мороз влаштували молодіжні організації міста.

„По місту розклеювали листівки з закликами приєднатися до флеш-мобу, розсилали запрошення через інтернет. В результаті я нарахував близько 70 учасників. Більшість людей, які зібралися тут, я вперше бачив. Приєдналися люди які в цей час просто гуляли по майдану”, — розповів голова обласного осередку організації Молодіжний націоналістичний конгрес Віталій Вовк.

Перед тим, як формувати слово Крути, учасники зав’язали собі на одязі червоно-чорні стрічки. Склавши букви разом скандували гасло „Пам’ятай про Крути”, та „Слава Україні”, „Героям Слава”.

„Я вже думала про те, як би поводилася, коли довелося б самій захищати Україну з рушницею в руках. Пішла б в бій. Багато людей зараз задають собі питання „Що для мене Україна зробила?”, але перед тим потрібно питатися „А що я зробив для України?”. Сьогодні ми зробили для України невеликий вчинок – згадали героїв, які віддали за неї життя”, — розповіла Gazeta.ua студентка місцевого педагогічного університету Ольга Савчук.

Gazeta.ua

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа