![286511606_344713361145985_6626647779930291182_n](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2022/06/286511606_344713361145985_6626647779930291182_n-1024x698.jpg)
Про поточну ситуацію у Сєвєродонецьку на Луганщині розповів міський голова Сєвєродонецька Олександр Стрюк.
Він наголосив, що ніхто не збирається залишати місто, його мусять відбивати, проте ворог переважає у живій силі.
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/1f4ac.png)
«У Сєвєродонецьку йдуть запеклі бої, вуличні бої, це дуже складно. При цьому ведеться артилерійська дуель. Звісно, маємо сподівання, маємо віру в наші Збройні сили».
Російських військових при цьому стає дедалі більше.
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/1f4ac.png)
«Так було на початку штурму, коли вони намагалися атакувати місто, так відбувається і зараз. Вони кидають і кидають новий людський ресурс. І це досі ускладнює ситуацію».