У «Шегинях» прикордонники викрили двох хабародавців

Упродовж доби в пункті пропуску «Шегині» зафіксовано дві спроби підкупу прикордонників.
В одному випадку уродженець Львівщини повідомив, що супроводжує через кордон свого батька, який має ІІ групу інвалідності. Однак українець не зміг пред’явити усі необхідні документи. Як з’ясували #прикордонники, 32-річний чоловік мав намір видати свого дядька за рідного батька, адже прізвище у них однакове. Коли ж зрозумів, що заплутані родинні зв’язки прикордонники розплутали – спробував підкупити охоронців кордону, запропонувавши 200 доларів хабаря.
В іншому випадку 100 євро неправомірної вигоди за безперешкодний перетин кордону пропонувала прикордоннику уродженка Вінниччини. На 43-річну жінку спрацювала одна з відомчих баз даних. До того ж громадянка не надала необхідних документів для перетину державного кордону України.
Державна прикордонна служба України має нульову толерантність до корупції. За фактами підкупу службових осіб – співробітники ВВВБ Держприкордонслужби поінформували представників Нацполіції.
Відповідальність за ці правопорушення, передбачена ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».
 

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа