Про це повідомив Голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький:
Взяв участь у мітингу до свята визволення Італії, що відбувся в Римі, на площі перед Пантеоном, мав можливість виступити з трибуни. Наголосив на необхідності постійної збройної допомоги Україні. Пацифізм грає на руку агресора, а затримки західної допомоги коштували Україні тисяч людських життів. Українці борються за свободу, як колись італійські партизани.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/horodeckij25-1.jpg)
Наголосив на необхідності поборення російської пропаганди у всіх її проявах і висловив сподівання, що наступне 25 квітня ми зможемо вже зустріти у визволеній від московських окупантів Україні.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/horodeckij25-2.jpg)
Foto: Chiara Calore