У Рівному віддали останню шану двом полеглим воїнам

У Рівному віддали останню шану двом полеглим воїнам – Сергію Чорнобаю з Луганщини та Олександру Черемсі, уродженцю Кореччини.
🕯️Сергій Чорнобай народився 31 травня 1986 року в місті Кремінна на Луганщині. Навчався у місцевій школі, ПТУ за фахом “Газозварювальник” та технікумі в місті Рубіжне за фахом «Шахтар». Сергій працював шахтарем у Кремінній, але після початку повномасштабного вторгнення, у квітні 2022 року, аби врятувати дружину та дітей, переїхали до Рівного. Вже тут він став на облік у військкоматі. А 31 жовтня 2022 року поповнив лави Збройних Сил України. 20 грудня того ж року рідні отримали повідомлення, що Сергій вважається зниклим безвісти у районі рідної Кремінної. З лютого 2023 року українська сторона намагалася обміняти тіло Героя, потім було встановлення особи через аналіз ДНК. Нарешті 14 березня 2024 року тіло Захисника поховали з усіма почестями, на які заслуговує Герой.
36-річний солдат Сергій Чорнобай загинув 20 грудня 2022 року на Луганщині, захищаючи рідну землю.
Він просив дружину у будь-якому випадку завезти його додому. Рідні сподіваються, що зможуть виконати це бажання після звільнення міста.
🕯️Олександр Черемха народився у селі Харалуг, що на Кореччині. Закінчив Рівненський текстильний технікум, працював майстром-складальником металопластикових вікон.
Коли почалося повномасштабне вторгнення, одразу пішов до військкомату. Він хотів захистити свою сім’ю: дружину, трьох діток, онука. З грудня 2022 року поповнив лави Збройних Сил України, служив на Волині, Івано-Франківщині, а потім на Донеччині.
49-річний солдат Олександр Черемха, вірний військовій присязі, загинув 9 березня 2024 року на Донецькому напрямку в боротьбі за свободу України.
Поховали воїнів на кладовищі «Нове» міста Рівного.
Вічна пам’ять і слава українським Воїнам!
Щирі співчуття рідним загиблих Героїв!

Рівненська обласна державна адміністрація

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа