Застарілі покажчики демонтували комунальні служби з низки будинків по вулицях Симона Петлюри, Героїв ОУН та Української Повстанської Армії у Полтаві. Зокрема, прибрали вуличні аншлаги із неактуальними російсько-комуністичними назвами «вул. Ковпака», «вул. Ватутіна» та «вул. Артема», які є символікою комуністичного тоталітарного режиму та російської імперської політики.
Зокрема, з будинків №34 та №53-В про вулиці Симона Петлюри https://salo.li/799d9f4 усунено написи та покажчики з іменем більшовицького, проросійського сепаратиста Артема.
Також з будинків №2/1, №3, №9, № 21-А та ін. по вулиці Героїв ОУН https://uinp.gov.ua/pres-centr/novyny/oun-90-rokiv прибрано аншлаги із зазначенням прізвища більшовицького військового діяча Сидора Ковпака. На будинку №2/1 та ін. встановлено аншлаг «вулиця Героїв ОУН» (на світлині). А з будинків №1, №9, №16-А, №35, №36 та ін. по вулиці Української Повстанської Армії https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/viyskovym/ukrayinska-povstanska-armiya прибрано аншлаги прославляння російського військового злочинця Ніколая Ватутіна. На будинку №36 А та ін. встановлено аншлаг українською і англійською мовами «вулиця Української Повстанської Армії» (на світлині).
Представник Українського інституту національної пам’яті в Полтавській області Олег Пустовгар розповів: «Рішенням сесії Полтавської міської ради за ініціативи громадської діячки Ніни Кирпотіної вулицю Ковпака перейменовано на «Героїв ОУН». Так пошановано Героїв з Організації українських націоналістів (ОУН) – української підпільної визвольної формації, яка ставила за мету здобуття Української Самостійної Соборної Держави. А от діяч Всеросійської комуністичної партії (більшовиків) Сидір Ковпак у 1917-19 рр. зі зброєю в руках виступив проти незалежності України: брав участь у боях проти армії Української Держави та загонів вільного козацтва та під час 2-ої Світової війни проти загонів УПА, яка виборювала незалежність у боях як проти червоних окупантів з армії Сталіна, так і проти коричневих—з армії Гітлера. З 1944 р. Сидір Ковпак-депутат Верховної Ради УРСР, з 1947 р. По 1967 р. —заступник керівника Президії ВР УРСР. Член ЦК КП (б)У в 1942-1943 та 1949-1967 роках. Брав активну участь у розшуку та репресіях проти антирадянських діячів. Ковпак є особою, яка обіймала керівні посади в збройних формуваннях Союзу Радянських Соціалістичних Республік». Вулицю Ватутіна перейменовано на «Української Повстанської Армії https://poltava.to/project/8942/ Так пошановано видатну збройну формацію Українського визвольного руху, стратегічною метою якого було відновлення української державності та її воїнів. УПА стала продовженням Української революції 1917–1921 років, підпільно-бойової Української військової організації (УВО) та ОУН. Заснована на зламі 1942–1943 років, вона діяла до вересня 1949-го, після чого реорганізована в збройне підпілля, що тривало до середини 1950-х. Через лави УПА пройшло понад 100 тисяч осіб. За участь у повстанському русі чи його підтримку каральними органами СРСР було репресовано понад півмільйона осіб. Що ж до Ватутіна, то у 1920 р. він вступив до Червоної армії, а у 1922 року до Всеросійської комуністичної партії (більшовиків) з 1921 р. З 1922 р. У 1920-21 роках Ватутін придушував український визвольний рух за незалежність України, воював проти загонів Армії УНР на Полтавщині, а під час 2-ої Світової війни проти загонів УПА У 1939 році брав участь у військовій операції з вторгнення СССР в Польщу. Отримав смертельне кульове поранення від українських партизанів з УПА. Настав час незаконні вуличні покажчики з іменами ватутіних-ковпаків та інших ворогів української державності усувати з публічного простору».
Представництво УІНП в Полтаві