Пам’ятну дошку встановили на фасаді храму свв. мчч. безсрібників Косми і Дам’яна Української Греко-Католицької Церкви, де охрестили майбутнього Патріарха, коли йому було 4 дні.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/431270940_800854325407460_5619956545704589544_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432428906_800854142074145_3364536328112880748_n.jpg)
До освячення меморіальної таблиці приєдналися представники Клубу греко-католицької інтелігенції, керівництво БФ «Святий Юр», духовенство, монашество, представники влади усіх рівнів та громадськість Львова. Очолив освячення Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/430470677_800854178740808_4487974525656224224_n.jpg)
«Я дякую, що ви не втратили доброї нагоди ще раз зачерпнути мудрості, сили духа, а найбільше – миру, який у собі завжди носив як дар духа Святого слуга Божий – Любомир», – наголосив Глава Блаженніший Святослав.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432422510_800854392074120_1918326393278344000_n.jpg)
Під час події начальник Львівської ОВА Максим Козицький спільно з настоятелем храму Отцем Володимиром відслонили меморіальну таблицю Слуги Божого Блаженішого Любомира. З невідомих причин міського голови Андрія Садового не було.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432420582_800854342074125_3329355208943198666_n.jpg)
«Як наголошував Любомир Гузар, треба бачити в людях не нагороди чи посади, а насамперед людей. Будь ласка, дослухаймося до його настанов. Будьмо чесними, а не почесними. Пропоную відмовитися від персональних нагород, бо їх є кому отримувати на фронті. Творімо добро. Змінюймо суспільство і віримо, що наш Небесний Татусь з нами. Тоді точно переможемо й збудуємо таку державу, про яку мріяв для України Любомир Гузар», – наголосив очільник області Максим Козицький
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/433440243_800854298740796_4942804183387581435_n.jpg)
Меморіальну таблицю виготовили за кошти громадськості та мирян.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432416479_800854348740791_7384507867976620569_n.jpg)
Також під час подї Глава Блаженніший Святослав разом з головою ЛОДА Максимом Козицьким погасили поштову марку, присвячену Любомиру Гузару.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432438248_800854288740797_8297421543914599466_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432416400_800854265407466_1740079903529993757_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432431380_800854172074142_6666110111951749428_n.jpg)