У Львові відбиратимуть операторів БПЛА для ЗСУ

З 16 липня у Львові в центрі рекрутингу української армії стартує спільний проєкт Міноборони та Сухопутних військ із відбору та залучення до служби операторів БПЛА.

Надалі проєкт буде доступний і в інших містах. Про це повідомляє пресслужба оборонного відомства.

У центрі розпочне роботу рекрутингова група з комплектування підрозділів безпілотних систем Сухопутних військ Збройних Сил України Drone Force.

Усіх охочих запрошують пройти відбір на симуляторі БПЛА, отримати інформацію про службу та обрати посаду оператора безпілотних апаратів.

«Ми проводимо ретельний відбір кандидатів, включаючи базову загальну військову підготовку та спеціалізовану фахову підготовку… Людина отримує спеціалізовану військово-облікову спеціальність і гарантовано потрапляє в обраний підрозділ на обрану посаду», – заявив начальник управління безпілотних систем Сухопутних військ ЗСУ Олексій Чорномаз.

У Міноборони зазначили, що фахова підготовка триває від 17 до 45 днів залежно від спеціалізації оператора БПЛА. Після завершення підготовки військовослужбовця направляють в обраний підрозділ.

«Тепер ми можемо перейти від онлайн-режиму підбору кандидатів до підбору через центри рекрутингу. Головне, що тепер ми можемо тестувати кандидатів на місці. Людина може побачити безпілотні комплекси, дізнатися про їхні особливості, пройти тестування на симуляторі та отримати допомогу фахового інструктора»,– зазначила начальниця рекрутингової групи Drone Force Тетяна Муравйова.

Спільний пілотний проєкт проходитиме у Львові з 16 до 19 липня. Тестування на оператора БПЛА можна буде пройти в центрі рекрутингу української армії за адресою: вулиця Костя Левицького, 67, з 9:00 до 18:00 з вівторка по четвер та з 9:00 до 16:00 у п’ятницю.

Уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець наголосив: «якщо людина отримала повістку для уточнення даних, вона може прийти, визначитися, пройти тестування і долучитися до Збройних Сил як доброволець».

«Ми будемо супроводжувати таку людину на всіх етапах долучення до війська, включаючи оформлення в ТЦК та СП та під час навчання. Запрошую всіх зробити свій свідомий вибір», — сказав Бежевець.

Джерело: Мілітарний

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа