Акція «Ангели Пам’яті» розпочалася з урочистого підняття прапора України та виконання Державного гімну.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/428630691_786685180157708_7727015853613143860_n.jpg)
До слова участь у піднятті Прапора взяв ровесник Революції гідності – 10-річний Богдан Компричевський, батько якого зараз служить у Збройних силах України.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/428634568_786685226824370_418767387639316293_n.jpg)
А сам прапор належав львів’янину Андрію Дигдаловичу, якого вбили 20 лютого 2014 року на Майдані в Києві. Зранку його життя забрала куля снайпера на вулиці Інститутській. В цей момент у внутрішній кишені куртки з ним був прапор України, який і підіймали сьогодні на львівському меморіалі.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/428622249_786685206824372_1386881513287433337_n.jpg)
Опісля підняття прапору, військові капелани провели поминальну молитву, а львівські школярі розвішали власноруч зроблених паперових янголів на стенді з фотографіями Героїв.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/428600023_786685216824371_6801763261274782704_n.jpg)
Участь у заході взяв заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.
Вічна памʼять Героям Небесної Сотні ![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)