У Луганську українських виборців агітують підтримати «команду Володимира Путіна»

У Луганську з’явилась політична реклама з елементами пропаганди Російської Федерації та Президента РФ Володимира Путіна. Так, в м. Луганськ з’явилися білборди, на яких редактор газети «ХХІ век», депутат Луганської міської ради Юрій Юров закликає голосувати за кандидата у народні депутати України по 105 одномандатному виборчому округу Владислава Кривобокова.

На біл-борді розміщена політична реклама з зображенням прапору Російської Федерації та інформаційним повідомленням, на якому Юрій Юров переконує голосувати за Владислава Кривобокова, «бо він є однодумцем Путіна».

Присутність державних символів інших країн є порушенням ст. 8 Закону України «Про рекламу», в якій зазначається, що використовувати або імітувати зображення Державного Герба України, Державного Прапора України та звучання Державного Гімну України, зображення державних символів інших держав та міжнародних організацій, а також офіційні назви органів державної влади України, крім випадків, передбачених законодавством, забороняється.

Нагадаємо, що влітку 2012 р. Владиславом Кривобоковим були розміщено відеоролик з елементами політичної реклами, в яких лунали заклики до інтеграції України, Білорусі та Російської Федерації в Євразійський Союз.

Луганськ

Луганськ

За коментарями звертайтесь
Олексій Кормілецький,
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА в Луганській області
050 275 28 08

Джерело: http://oporaua.org/news/2343-lugansk-vyborciv-agitujut-pidtrymaty-lkomandu-volodymyra-putinar

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа