Оборудку викрили оперативні співробітники Чернівецького прикордонного загону спільно з територіальним управлінням Державного бюро розслідувань в Хмельницькій області. Оперативна інформація про можливе незаконне переміщення через кордон тютюнових виробів була здобута заздалегідь.
За документами цистерна мала бути порожньою. Проте прикордонники направили вантажівку, яка прямувала до Румунії, на додаткову перевірку з використанням скануючого пристрою. Сканування показало, що цистерна повністю завантажена ящиками з цигарками.
В ході подальших заходів правоохоронці вилучили понад 165 тисяч пачок сигарет без марок акцизного податку на загальну суму близько 12 мільйонів гривень.
За цим фактом до Чернівецької обласної прокуратури направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 201-4 Кримінального кодексу України.
🙅🏽 «Тютюнова цистерна» не доїхала до Румунії
У цистерні з-під газу контрабандисти сховали цигарки. Оборудку викрили прикордонники і ДБР на Буковині.
Вилучення та підрахунок кількості товару триває.https://t.co/4u6fka1gSa pic.twitter.com/WxuOHQwfK2
— Державна прикордонна служба України (@DPSU_ua) February 10, 2024