У «Краківці» за три доби потік вантажівок на виїзд з України збільшився на 40 %

krakowets

З 20 червня цього року у пункті пропуску «Краківець» вантажні автомобілі, в напрямку виїзду з України, слідують по 10-ти смугах руху.

За перші три доби прикордонники зафіксували збільшення інтенсивності руху вантажівок через кордон, які здійснюють експорт товарів. За підрахунками потік вантажівок на виїзд з України уже збільшився на 40 %. Проте й надалі триває робота над збільшенням пропускних спроможностей.

«Станом на сьогодні, упродовж трьох діб, ми відмічаємо суттєве збільшення кількості вантажних транспортних засобів, оформлених на виїзд з України. До початку реорганізації така кількість становила 130 – 140 вантажівок за зміну 12 годин. Зараз ми фіксуємо цифри у кількості 210 – 215 вантажних автомобілів», –  говорить начальник відділення інспекторів прикордонної служби «Краківець» Львівського загону капітан Сергій Веретільник.

Нагадаємо, що реорганізація пункту пропуску «Краківець» розпочата в рамках проєкту «Відкритий кордон» та спрямована на покращення логістики на напрямку Україна – ЄС.

Джерело: dpsu

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа