У 92 ОШБр призначили нового командира

Володимир Коробка. Усі фото — 92 ОШБр

Полковника Павла Федосенка замінив полковник Володимир Коробка, який очолював штаб бригади.

Про це 3 червня повідомили у 92 Окремій штурмовій бригаді ім. кошового отамана Івана Сірка.

«У 92 ОШБр відбувся урочистий ритуал прощання з бойовим прапором бригади Героя України полковника Павла Федосенка та передача бойового стягу новопризначеному командиру. Ним став полковник Володимир Коробка», — йдеться в повідомленні.

Павло Федосенко очолював 92 бригаду з травня 2020 року. 

«За цей час підрозділ зазнав значних трансформацій: військовослужбовці опановували нову техніку, брали участь у навчаннях за кордоном, ділились досвідом з іншими підрозділами, бригаду визнано кращою в оперативному  командуванні «Схід», а 2023-го з механізованої її перейменовано на штурмову», — згадують у підрозділі. 

Під час повномасштабного вторгнення 92 бригада стримувала російські війська на Харківщині, брала участь у Харківському контрнаступі. Також — тримала оборону на Сватівському та Бахмутському напрямках, нині знову захищає Харківську область. 

На прощальній церемонії Павло Федосенко подякував побратимам за службу.

«Всі досягнення та перемоги бригади — це, перш за все, ваша важка робота, ваші сміливість і героїзм, наполегливість і винахідливість. Ви постійно доводите, що навіть у безвихідних ситуаціях є вибір, і обираєте боротьбу за Україну», — звернувся він до бійців.

Своєму наступникові Федосенко побажав стійкості та успіхів у боротьбі.

Полковник Володимир Коробка, який відтепер командує 92 ОШБр, раніше очолював штаб бригади.

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа