Турки послали російський військовий корабель курсом Зміїного (радіопереговори)

Screenshot at 2023-08-13 19-52-47

Сьогодні МО РФ повідомило, що приблизно о 6:40 екіпаж патрульного корабля ЧФ РФ “Василь Биков” примусово зупинив у Чорному морі суховантаж “Сукра Окан” під прапором Палау, що прямував в український порт Ізмаїл. Росіяни написали у своєму офіційному каналі нібито “примусили корабель зупинити хід попереджувальною стріляниною і з гелікоптера Ка-29 висадили на нього свою доглядову команду”.
🔥 За даними об’єктивного контролю, який надали для InformNapalm моряки одного із суден (https://youtu.be/rZ4O3EVS-9I), які спостерігали за цією подією з відстані, МО РФ збрехало про успішний огляд судна.
Як вказали моряки, судно “Сукра Окан” не підкорилося вимогам рашистів застопорити хід, а просто тимчасово змінило курс у напрямку берега, територіальних вод Туреччини. Ніякого гелікоптера не було і попереджувальних пострілів теж. Були тільки погрози росіян у радіоефірі. На борту “Сукра Окан” перебував турецький екіпаж, який “поклав болт” на погрози і не підкорився. Тож рашисти збрехали про “успішний огляд” судна.

InformNapalm Україна

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа