Всеукраїнський тур інформаційних зустрічей Третьої штурмової продовжується, і вже 8-го березня відбудеться зустріч з представниками бригади у Переяславі.
Запрошуємо усіх охочих дізнатися ще більше про підрозділ, справжнє побратимство й бригадний дух.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/409108998_380448888273070_6667799262487263156_n.jpg)
Не втрачай можливість поставити питання, які цікавили саме тебе й отримати чесні відповіді про службу, можливості та переваги приєднання до Третьої штурмової.
Інформаційний стенд:
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![🕘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1/16/1f558.png)
Фотозона та мерч-шоп, де можна підтримати бригаду донатом:
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![🕘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1/16/1f558.png)
Не пропусти!
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/431065185_380460944938531_8813577235326024549_n.jpg)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)