Це всеукраїнський інфо-тур зустрічей з Третьою штурмовою. І вже 25 та 26 квітня відбудуться зустрічі з представниками бригади у місті Ужгород.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/438205317_411366508514641_5535481634455544221_n.jpg)
Запрошуємо усіх охочих познайомитися ближче з підрозділом, дізнатися більше про справжнє побратимство й бригадний дух.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/438224804_411366498514642_8612350159887923035_n.jpg)
Не втрачай можливість поставити питання, які цікавили саме тебе й отримати чесні відповіді — про службу, можливості та переваги приєднання до Третьої штурмової.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/438205299_411366465181312_3646911178369278227_n.jpg)
![📲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
У місті діятимуть одразу декілька локацій: інформаційний стенд, де можна поспілкуватися з представниками підрозділу; і мерч-шоп, де можна підтримати бригаду донатом.
Не пропусти!
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)