Це всеукраїнський інфо-тур зустрічей з Третьою штурмовою. Представники бригади відвідають Черкащину, і вже 22-го березня відбудеться зустріч у місті Умань.
Запрошуємо усіх охочих познайомитися ближче з підрозділом, дізнатися більше про справжнє побратимство й бригадний дух.
Не втрачай можливість поставити питання, які цікавили саме тебе й отримати чесні відповіді — про службу, можливості та переваги приєднання до Третьої штурмової.
![📲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
У місті діятимуть одразу декілька локацій: інформаційний стенд, де можна поспілкуватися з представниками підрозділу; і мерч-шоп, де можна підтримати бригаду донатом.
Не пропусти!
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/433634132_389022174082408_4266987986506017514_n.jpg)