За минулу добу прикордонники Чопського загону виявили ще три спроби виїзду за підробленими документами. Один з чоловіків прямував легковиком до Словаччини, двоє інших – на потягом до Угорщини.
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
У всіх випадках місце події викликали співробітників Нацполіції. На адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції направили повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень, передбачених ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».
Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон