Третя штурмова показала злагодження новобранців

Як знайти своє місце в ЗСУ: тестовий тиждень. Залишай заявку: https://bit.ly/testovij_tizhden

Це четверта частина циклу, в якому ми показуємо, який шлях та підготовку проходять новобранці, щоб врешті стати до лав Третьої штурмової бригади. В кадрі вже знайомі з минулих відео Оптиміст та Мрак, які, склавши присягу, офіційно вступили на військову службу.

Вони діляться своїми роздумами та враженнями на фінальному етапі підготовки. Попереду – їхній перший бойовий виїзд у складі Третьої штурмової.

“Років з 16 я розумів: все чого мене хотілося, треба самому досягати. Ось ти бажаєш щось змінити – бери і єб*ш. Мотивованість моя саме в цьому. Замість тебе ніхто нічого не зробить”, – пояснює свою життєву позицію Мрак.

У відео – завершення навчань бійців у Великій Британії. Фрагменти вишколів на полігоні, кадри неформального спілкування та емоційного прощання з британськими військовими, які проводжають бійців в Україну. Їхній шлях повернення додому.

“Я щаслива людина, у мене є побратими. Кожен день я буду згадувати про них і ніколи не забуду. Я їх обожнюю і люблю, знаю, що вони прикриють мені спину”, – каже Оптиміст.

Його бойова підготовка тривала близько пів року, а побратими давно стали рідними людьми.

Також у фільмі показано злагодження та вишколи новоспечених бійців у бойових підрозділах бригади. Виконання завдань на полігоні з різними типами озброєння та важкою технікою. Зокрема, перед бійцями за легендою – завдання з утримання переправи в тилу суміжних підрозділів, яку рекрути мають знищити в разі провалу операції.

Інша група відпрацьовує зачистку та штурм позицій, які, за сценарієм, були зайняті суміжниками, але відбиті ворогом.

Вишколи проходять під керівництвом командирів підрозділів. Вони дають цінні настанови та практичні поради з власного досвіду.

За спиною у кожного – бойовий шлях, який він починав штурмовиком. “У моїй роті немає жодного командира, який би був просто поставлений на посаду. Це люди, які пройшли свій бойовий шлях від звичайного штурмовика або зі взводу вогневої підготовки, всі працювали в піхоті, воювали. Я знаю по собі, як можна в багнюці 200 метрів плисти й падати, і не просуватись. А для когось – це просто на карті “10 см, чего они не идут?”. Тому що він сам не ходив ці 10 см”, – констатує друг Процент, командир 3-ї штурмроти 1-го штурмового батальйону бригади.

У кінці фільму – фінальні приготування та збори, поради досвідчених побратимів, підготовка особистої зброї та виїзд бійців на Донбас, на свою першу бойову операцію.

Як все відбувалося – дивіться у новій частині циклу “Шлях воїна”.

Instagram Мрака: https://tinyurl.com/yy5ryt3t Instagram Оптиміста: https://tinyurl.com/4tvw34ba

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа