Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

border7

За добу 13 червня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 70 тисяч осіб та більше 17 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули понад 33 тисячі осіб. Майже 21 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

До України за минулу добу прибули 36 тисяч осіб, понад 32 тисячі з них – українці. Вже більше місяця кількість громадян, які повертаються до України, більша від чисельності тих, які виїжджають за кордон.

Оформлено 120 вантажівок з гуманітарною допомогою.

НАГАДУЄМО, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється по закордонним паспортам відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57.

ВАЖЛИВО: зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено. Інформація за посиланням https://www.facebook.com/DPSUkraine/posts/320804600158417

Джерело: dpsu

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа