«Свобода» і Об’єднана опозиція домовилися про непоборювання на виборах

26 липня 2012 року відбулася спільна прес-конференція голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока, голови Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсенія Яценюка, керівника Центрального штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександра Турчинова. Під час прес-конференції керівники опозиційних сил оприлюднили результати переговорів щодо участі у виборах до Верховної Ради та спільні дії у Верховній Раді VII скликання.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Об’єднана опозиція «Батьківщина» домовилися про формат участі у парламентських виборах, взаємне непоборювання у виборчій кампанії, взаємодію у забезпеченні чесності виборів і співпрацю у Верховній Раді VII скликання.

З метою повалення диктатури Януковича, ліквідації наслідків його правління та недопущення реваншу режиму кримінальної окупації, задля встановлення справедливості в політичній, правовій, економічній і соціальній сферах життя та захисту української ідентичності Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Об’єднана опозиція «Батьківщина» домовилися про наступне:

I. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Об’єднана опозиція «Батьківщина» беруть участь у парламентських виборах 2012 року двома виборчими списками. Перший формується на основі партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», другий – Всеукраїнським об’єднанням «Свобода».

II. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Об’єднана опозиція «Батьківщина» узгодили між собою кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах, список яких буде затверджено на передвиборчих з’їздах. Від об’єднаної опозиції «Батьківщина» в одномандатних виборчих округах балотуватиметься 190 кандидатів у народні депутати, від ВО «Свобода» – 35 кандидатів.

III. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Об’єднана опозиція «Батьківщина» координуватимуть свої дії, зокрема, в окружних та дільничних виборчих комісіях, при організації роботи спостерігачів з метою забезпечення дотримання законодавства, рівних можливостей для всіх учасників виборчого процесу на всіх його стадіях та чесного, прозорого і справедливого встановлення результатів виборів.

IV. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Об’єднана опозиція «Батьківщина» підтверджують свої зобов’язання вести агітацію згідно з визначеними в угоді від 22 січня 2012 року принципами взаємоповаги і взаємного непоборювання між опозиційними політичними силами.

V. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Об’єднана опозиція «Батьківщина» домовилися про повну взаємодію у Верховній Раді VII скликання задля повалення режиму Януковича та погодять список спільних пріоритетних законопроектів, за які голосуватимуть у повному складі

Джерело: прес-служба  ВО «Свобода»

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа