Сумська громада попрощалась сьогодні зі своїм захисником Анатолієм Летучим

18 червня сум’яни попрощались з захисником України Анатолієм Летучим. Вшанувати пам’ять воїна до храму Святого Георгія Переможця прийшли колеги, друзі та рідні загиблого.

У мирному житті Анатолій працював охоронцем, розповіла колега захисника Любов Пушкар.

Це наш колишній співробітник. Дуже чуйний, уважний чоловік і як товариш. Співчуваємо рідним і близьким.Дуже сумлінний, дисциплінований, відкритий, доброзичливий. Людина з великої літери. Сором’язливим був дуже. Коли ішов на фронт за повісткою, у нього навіть не було вагань, він відразу ж пішов воювати. Десь у серпні він був призваний, сказала Нін Мовчан, колега загиблого.

Він пропав безвісти під Роботиним восени. Ми сподівались, що він знайдеться. У нас працював його тато. Ми постійно його підтримували і говорили, щоб не падав духом. Пропав безвісти, можливо в полоні. Чекали його до останнього, додала жінка.

Солдат Анатолій Летучий загинув 10 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання. Ніс службу старшим стрільцем-оператором, повідомив в.о. начальника служби зв’язків з громадськістю обласного центру комплектування Олександр Варуха.

Поховали захисника на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Джерело: suspilne.media

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа