Сумську прокуратуру просять розібратися з патріотичним табором

Сумська райадміністрація звернулася до Прокуратури з проханням розібратися з молодіжним табором “Коловрат”, який організовує сумський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Про це стало відомо з відповіді Сумської РДА на інформаційний запит Сумського облуправління у справах сім’ї, дітей та молоді.

Адміністрація зазначила, що у районі протягом оздоровчого періоду 2012 року не буде організовано роботу оздоровчих таборів у форматі наметових містечок.

“Діти будуть направлені на відпочинок до Сумського обласного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку – табору “Сузір’я”, – йдеться у відповіді на запит.

Посилаючись на неофіційну інформацію про те, що біля села Ольшанки розташувалося наметове містечко, де проживають діти, віком від 14 до 17 років, працівниками СЕС разом із представниками міліції 20.06.2012 року було проведенно перевірку місця розташування табору.

“У ході перевірки виявлено 19 наметів, місткістю по 4 чоловіки, але кількість відпочиваючих та їх вік встановити не було можливості, оскільки на момент перевірки діти в таборі були відсутні”, – сказано у відповіді на інформаційний запит.

У відповідь на закиди обласної влади, Молодіжний Націоналістичний Конгрес розповсюдив заяву щодо адміністративного тиску, залякування та погроз кримінального переслідування учасників патріотичних таборів Сумщини

Як відомо, раніше заступник голови Сумської ОДА Яговдик І. О. намагався перешкодити проведенню на Сумщині дитячого патріотичного табору “Коловрат”.

Окрім того, в серпні 2011 року уже відбувалася спроба зриву ще одного заходу МНК – молодіжного табору “Відвага“.

Тоді правоохоронні органи без жодних підстав переписали паспортні дані та зняли на відеокамеру всіх учасників молодіжного патріотичного таборування.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа