Суд взяв харківського нардепа Одарченка під варту, він може вийти під заставу

одарченко3

Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури: народний депутат з Харкова Андрій Одарченко взятий під варту на два місяці з правом внесення застави 15 млн грн.

Суд оголосив рішення ввечері 22 листопада, засідання транслювалося на каналі ВАКС в YouTube.

«… задовольнити, застосувати до підозрюваного Одарченко Андрія Миколайовича запобіжний захід  у вигляді тримання під вартою, визначити строк дії ухвали про тримання під вартою до 20 січня 2024 року включно, взяти підозрюваного Одарченка А. М. під варту в залі суду, визначити підозрюваному заставу у розмірі 15 млн грн», — оголосив суддя.

В разі внесення застави Одарченко має виконувати встановлені судом обов’язки: прибувати до детектива, прокурора, суду за викликом, не виїжджати з Києва без дозволу детектива, прокурора або суду, повідомляти про зміну місця проживання, утриматися від спілкування зі свідками.

Народного депутата з Харкова, обраного по Салтівському району Харкова, Андрія Одарченка викрили на пропозиції хабаря у криптовалюті голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму 21 листопада. Сам нардеп провини не визнає.

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа