Стартувала всеукраїнська кампанія «Помста за розкол країни»

Громадські активісти розпочали кампанію по зниженню рейтингу тих політичних сил та народних депутатів, які виступають на підтримку розкольницького законопроекту Колесніченка-Ківалова «Про засади державної мовної політики».

Старт кампанії відбувся 31 травня у місті Антрацит Луганської області. Саме по цьому округу має намір знову потрапити у Верховну Раду Олександр Єфремов — голова фракції «Партії регіонів».

За один день в місті з населенням 50 тис. осіб активісти Громадянського руху «Відсіч» за підтримки підприємців з Асамблеї організацій малого та середнього бізнесу розповсюдили 10 тисяч листівок та афіш російською мовою із закликом не голосувати за Партію регіонів та О. Єфремова. Таким чином добрий досвід співпраці під час Підприємницького Майдану був продовжений і тут. У листівках виборцям нагадали про негативи в економіці та соціальній сфері, пов’язані з діяльністю сьогоднішньої влади.

«Поїздка перевершила всі наші очікування. Мешканці забутого владою міста сприймали листівки позитивно, висловлюючись різко проти «Партії регіонів» та її очільників. Люди просили більше листівок, щоб поширити серед сусідів та співробітників, деякі залишали свої контакти і висловили готовність продовжувати кампанію на місці» — зазначила Настя Хабенко, одна з учасниць акції.

Окрім Антрациту листівки, які залишилися, були поширені активістами по дорозі додому ще й в місті Дебальцеве.

Зараз громадськість готує акцію проти розкольницького закону про мови 5 червня під Верховною Радою у Києві та регіонах. Саме в цей день законопроект №9073 винесений на розгляд депутатів першим питанням. Після голосування за закон активісти планують продовжити поїздки центральними та східними областями України в містах, де балотуватимуться ті депутати, що проголосують «За»: не тільки з «Партії регіонів», але й фракції Литвина та позафракційні.

Нижче – фото та макети листівок, які розповсюджували в Антрациті

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа