Спікер Конґресу США Майк Джонсон вимагає від Байдена дозволу Україні застосовувати надану зброю по всій росії

Білий дім має дати Україні повну свободу дій у застосування американської зброї, вважає спікер Палати представників США Майк Джонсон, пише “Голос Америки”. Нинішніх часткових дозволів для ЗСУ на використання зброї США від адміністрації Байдена недостатньо, вважає політик. 

Вашингтон повинен перестати “займатись мікроменеджментом воєнних зусиль в Україні”, каже Джонсон. “Я не вважаю, що ми повинні займатися мікроменеджментом воєнних зусиль в Україні. Я вважаю, що нам потрібно дати їм зброю, необхідну для захисту, і для того, аби дати відсіч росіянам. Я не погоджуюсь з президентом у цьому. Я вже говорив про це, і буду говорити знову. Ми будемо вести розмови з Білим домом про це”, – повідомив спікер Палати представників. 

Водночас лідери Демократичної партії у Палаті представників також висловили сподівання, що усі обмеження на використання зброї США проти Росії будуть зняті, пишуть журналісти. 

Нагадаємо, що 31 травня Україна отримала позитивні сигнали щодо обмеженого використання американської зброї в прикордонному регіоні, що межує з Харківщиною, повідомив прессекретар президента України Сергій Никифоров у коментарі The Guardian.

Рішення передбачає дозвіл застосовувати ракетні системи HIMARS, надані США, для ударів по російських військах та командно-контрольних центрах.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа