Сьогодні Вінницька громада прощається з двома полеглими Героями

Валерій Шмиголь став у стрій у перші дні великої війни. У 79-й окремій десантно-штурмовій Таврійській бригаді був спочатку мінометником, а після навчання у званні головного сержанта очолив взвод. Боронив Батьківщину на донецькому напрямку. Трагічна звістка про його загибель надійшла 30 травня з-під села Новомихайлівка Покровського району. Життя воїна обірвалося у 45 років…
Незадовго до цього за проявлену особисту відвагу у боях Валерій отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «Хрест хоробрих».
Церемонія прощання із Валерієм Шмиголем розпочнеться сьогодні о 10:00 за адресою: вул. Батозька, 12 (колонна зала №2). Поховання воїна відбудеться об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Анатолій Оковитий воював в АТО у 2015 році, а коли розпочалось повномасштабне російське вторгнення, пішов знову захищати Батьківщину. Його першою військовою родиною в цей час стала 61-ша окрема механізована Степова бригада, а згодом долучився до окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Разом із побратимами тримав оборону на Донеччині. Загинув 30 травня під час виконання військового завдання поблизу села Первомайське Покровського району. Серце воїна припинило битися у 50 років…
Церемонія прощання з Анатолієм Оковитим розпочнеться об 11:00 за адресою: вул. П. Корнелюка, 38. А о 12:00 поминальну панахиду за воїном відслужать у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Поховають Захисника о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
🕯 Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом полеглих українських воїнів, які боролися за Перемогу!

Вінницька міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа