Максим Загоройчук народився 13 квітня 1995 року у місті Рівне. Навчався у місцевій 25 школі, а за тим у 13. Після закінчення — влаштувався працювати комірником на підприємство “МК-Трейд”. Максим не мав досвіду військової служби, був абсолютно не військовою людиною. Проте, коли у квітні 2023 року отримав повістку, не став відмовлятися.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/428600144_898862742248246_679910217909504392_n.jpg)
“Він не прагнув воювати, брати до рук зброю. Але розумів, що так потрібно. Тож пішов у військо нас захищати. Брат про службу розповідав не багато, якихось подробиць не говорив,” – розповідає брат Героя Володимир.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/428601687_898862948914892_7292121096631177442_n.jpg)
Максим вірив, що зовсім скоро повернеться додому, і обов’язково з перемогою. Налаштовував і себе і близьких людей тільки на позитив.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/428601267_898862735581580_5731820791181036244_n.jpg)
“У розмовах все більше жартував, приколювався. Він взагалі по життю був дуже усміхнений, веселий, з гарним почуттям гумору. Завжди радів життю та посміхався людям,” – продовжує Володимир.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/428604667_898862695581584_1295094610778512221_n.jpg)
Саме таким — усміхненим та позитивним — пам’ятатимуть Максима друзі, знайомі. А для рідних — батьків та брата — він на завжди залишиться найдобрішим, щирим та найріднішим Янголом…
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/428602053_898862748914912_8937904175459068484_n.jpg)
28-річний молодший сержант Максим Загоройчук загинув під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини 14 лютого 2024 року на Луганщині…
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/428599363_898862978914889_8166251941253046140_n.jpg)