Сьогодні сумська громада провела в останню путь старшого солдата Андрія Лебідя 14-02-2024 19:47 Новини Сьогодні сумська громада провела в останню путь старшого солдата Андрія Лебідя. Вірний військовій присязі Герой загинув 6 лютого на Сумщині. Йому назавжди залишиться 50 років. Найщиріші співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Вічна слава та низький уклін справжнім Захисникам України! Вічна пам’ять Захиснику України Андрію Лебідю! Сумська міська військова адміністрація – Сумська міська рада