Сьогодні прикордонники Волинського загону провели в останню путь побратимів Олександра Денисюка та Миколу Карпука.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/oleksandr-denysyuk.jpg)
Олександр присвятив справі захисту державних рубежів майже три десятиліття, був вірним присязі та Україні, за яку й віддав своє життя. На початку цього року він разом з бійцями прикордонної комендатури швидкого реагування відправився на Донеччину. Прикордонники мужньо тримали оборону на найгарячішому напрямку фронту та безжально нищили російських окупантів.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/424852060_757776896532742_6764246129613723211_n.jpg)
5 квітня противник здійснив черговий мінометний обстріл наших позицій в районі Новомихайлівки. В результаті чого, Олександр отримав поранення, від яких загинув.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/434594749_757776863199412_3623723586160356939_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/denysyuk2.jpg)
Поховали Героя з усіма військовими почестями на Алеї Слави Федорівського кладовища на Володимирщині.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/mykola-karpuk.jpg)
Разом з рідними, друзями та односельцями прикордонники віддали шану Миколі Карпуку. Військовий виконував бойові завдання у складі одного з підрозділів 3 прикордонного загону на Донеччині. Там й загинув 9 квітня від артилерійського обстрілу, отримавши поранення несумісні з життям.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/434575087_757776919866073_1674404966445242596_n.jpg)
Поховали Миколу в його рідному селі Гута у Ковельському районі.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/434571796_757776869866078_6517526508995372403_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/421367195_757776866532745_1628646794627591099_n.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)