Сьогодні на Львівщині прощаються із шістьма Героями

Віталій Казаков

🕯️Віталій Казаков
Народився за кордоном. Впродовж свого життя проживав у різних населених пунктах України: у селі Миропілля і містах Канів та Корсунь-Шевченківський Черкаської області, у столиці та поблизу Борисполя. Від початку повномасштабного вторгнення рф боронив державу на південному напрямку фронту на посаді стрільця-снайпера 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Воїн зростав без батьків. Із рідних у нього нікого не залишилося.
Юрій Петрів
🕯️Юрій Петрів
Уродженець міста Нетішин, Хмельницької області. У середині 2000-х років закінчив колишній Львівський інститут економіки і туризму. Протягом 2015-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 39-го окремого мотопіхотного батальйону «Дніпро-2».
Від початку повномасштабного вторгнення став до лав 67-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив державу на північному та східному напрямках фронту. У воїна залишилися мама, дружина, 8-річна донька та брат.
Володимир Ольшанецький
🕯️Володимир Ольшанецький
Житель міста Городок. Захищав Україну від ворога у східному напрямку. Загинув 6 вересня 2023 року на Луганщині під час виконання бойового завдання. У захисника залишились мама, дружина, син, дочка, брат та сестра.
Богдан Пилип
🕯️Богдан Пилип
Уродженець с. Волиця, Шегинівської громади. Молодший сержант військової частини А4007.
Загинув 9 жовтня 2023 року під час виконання службових обовʼязків в н.п Желанне Покровського району Донецької області.
Марʼян Батюк
🕯️Марʼян Батюк
Житель села Ясениця-Сільна, Бориславської громади. До лав Збройних Сил України вступив у травні 2023 року. Загинув 10 жовтня поблизу н.п. Макіївка Луганської області під час штурмових дій. У воїна залишились мама, тато, брат з дружиною
Володимир Букартик
🕯️Володимир Букартик
Житель села Твіржа, Мостиської громади. Солдат військової частини А3715. Загинув внаслідок отриманих поранень під час штурмових дій в районі Макіївки Луганської області.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа