Сьогодні на Львівщині прощаються із п’ятьма Героями

Євген Узунов

🕯️Євген Узунов
Львів’янин. На початку 2000-х років вступив на службу до Військово-морських сил та проживав у Євпаторії. Опісля повернувся до Львова. Із перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист країни до лав Національної гвардії України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ. Постійно вдосконалював свою військову майстерність. У воїна залишилися троє дітей, цивільна дружина, колишня дружина, сестра, брат, двоюрідні брати і сестри, нерідна мати та тітка.
Андрій Рубель
🕯️Андрій Рубель
Львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист країни від окупантів до лав 65-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на території Запорізької області. У воїна залишилися бабуся, мама, дружина, 12-річний син і брат.
Ігор Максимів
🕯️Сергій Долотін
Уродженець селища Старомихайлівка, Марʼїнського району, що на Донеччині. Солдат кулеметного взводу військової частини. У травні 2022 року із сім’єю прибув як ВПО в смт Дашава Стрийської громади. У лютому 2023 року був призваний в ЗСУ. Зник безвісти в районі н.п. Новоєгорівка на Луганщині, виконуючи бойове завдання. Без батька залишилось троє доньок.
Дмитро Паньків
🕯️Ігор Максимів
Житель міста Самбір. З квітня 2023 року пішов захищати країну. Був стрільцем-снайпером механізованого батальйону в/ч А4053. Загинув 18 жовтня 2023 року поблизу Куп’янська Харківської області.
Дмитро Паньків2
🕯️ Дмитро Паньків
Житель села Добросин Добросинсько – Магерівської громади. Був молодшим сержантом, обороняв Україну на східному напрямі. Загинув 5 жовтня 2023 року внаслідок ворожого мінометного обстрілу в районі населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа