Сьогодні на Львівщині прощаються із п’ятьма Героями

Сергій Новосад

🕯️Сергій Новосад
Житель міста Броди Золочівського району. Воїн був командиром вертольота вертолітної ескадрильї військової частини. Загинув 20 жовтня 2023 року при виконанні бойового завдання на Донецькому напрямку. У захисника залишилася дружина, син та батьки.
Роман Коркішко
🕯️Роман Коркішко
Уродженець села Доброгостів, Трускавецької громади. Коли в Україну прийшов російський окупант, Роман вступив до лав Нацгвардії. Нацгвардієць, солдат Роман був помічником мінометника. Загинув 9 серпня під час виконання бойового завдання поблизу селища Роботине Запорізької області. У воїна залишилась молода дружина, брат і мати.
Назарій Кравчук
🕯️Назарій Кравчук
Львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення став до лав 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на території Харківської та Луганської областей. У воїна залишилися бабуся, батьки, брат із дружиною, племінник, хрещений син, тітка, хрещені батьки і багато друзів.
Антон Краєвський
🕯️Антон Краєвський
Львівʼянин. У 1987 році вступив на військову службу на посаду стрільця до військової частини 3426. Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від російських окупантів. Після проходження навчань за кордоном виконував бойові завдання на південному напрямку у складі 87-го окремого аеромобільного батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У воїна залишилися зведений брат із родиною, кума і хрещена донька з сімʼєю.
🕯️Олександр Поліщук
🕯️Олександр Поліщук.
Житель міста Сокаль. Захисник служив механіком-водієм 3 штурмового відділення 1 штурмового взводу 6 штурмової роти 2 штурмового батальйону у військовій частині А-4010. Загинув 20 жовтня в районі села Іванівське Донецької області, під час ворожого мінометного обстрілу.
Вічна памʼять воїнам, які віддали життя за Україну!

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа