![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився в селі Банюнин, Львівської області. Старший солдат. Коли почалося повномасштабне вторгнення рф Ярослав у кінці лютого 2022-го пішов на війну. Служив у лавах 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Був командиром відділення роти саперів. Наприкінці літа був нагороджений медаллю «Незламним героям російсько-української війни».
Загинув 7 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села Невське на Луганщині. Поховають десантника у рідному селі.
У воїна залишились батьки, сестра і дружина.
Вічна памʼять молодому воїнові!