![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель Новороздільської громади. Захищав країну від початку повномасштабного вторгнення. Загинув 13 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання біля села Новопрокопівка, Запоріжської області. Захисник отримав смертельне поранення.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист країни до лав 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після проходження навчань у Естонії, боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на Харківщині. У воїна залишилися батьки, сестра, швагро та двоє племінників.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Чайковичі, Рудківської громади. Загинув 13 жовтня 2023 року виконуючи бойове завдання із захисту країни на Куп’янському напрямку.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель міста Турка. Старший стрілець штурмового відділення штурмового взводу штурмової роти штурмового батальйону в/ч А7788, старший сержант.
Загинув поблизу населеного пункту Вербове, Запорізької області.
Вічна памʼять нашим захисникам!