Сьогодні Львівська громада прощається із Героями Богданом Козаком та Ігорем Левицьким

Богдан Козак («Полин») (27.01.1995-20.01.2024)
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №77, згодом здобув освіту у колишньому Професійно-технічному училищі №28. Мав винятковий хист до кулінарії, тож після завершення навчання працював кухарем у низці закладів у сфері ресторанного бізнесу міста Львова. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на Луганщині у складі 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.
Ігор Левицький (01.09.1970-29.01.2024)
Народився у селі Бессарабка Миколаївської області. Згодом родина Ігоря Левицького переїхала до Підбірців Львівської області. Навчався у Підбірцівському ліцеї Львівської міської ради. Здобув освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівський професійний політехнічний ліцей». Після проходження військової служби працював на заводі із виробництва сантехніки, а протягом останнього часу займався ремонтами у Підбірцях. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до складу військової частини А4838.
Чин похорону воїна Богдана Козака розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисника на Личаківському кладовищі у Львові.
Чин похорону воїна Ігоря Левицького розпочнеться об 11:00 у церкві святого Миколая УГКЦ в селі Підбірці. Поховають захисника на місцевому кладовищі у Підбірцях.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа