Сьогодні Львівська громада прощається із двома Героями

Сергій Чума

🕯 Сергій Чума (23.06.1998-17.12.2023)
Народився у селі Малехів Львівської області. Навчався у Малехівській гімназії Львівської міської ради. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій». Працював експедитором. Із початком повномасштабного вторгнення росії став на захист Батьківщини у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку.
Василь Горбовий
🕯 Василь Горбовий (12.01.1973-19.12.2023)
Народився у селі Тур’є Львівської області. Закінчив «Львівський музичний фаховий коледж імені С. П. Людкевича». Після здобуття освіти проходив військову службу у лавах Десантно-штурмових військ. Обожнював грати на музичних інструментах та часто виступав на урочистих заходах. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Чин похорону Серія Чуми розпочнеться об 11:00 у Соборі Пресвятої Богородиці Православної церкви України (с. Малехів, вул. О. Кобилянської). А прощання із Василем Горбовим розпочнеться о 12:00 в домі захисника, а потім – в храмі св. Архистратига Михаїла (с. Запитів, вул. Коротка). Поховають військових на місцевих цвинтарях.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа