![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Юрій народився у місті Трускавець на Львівщині. Хлопець завжди мріяв стати військовим і після закінчення школи почав втілювати мрію в життя. Закінчив з відзнакою Національну академію Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у Львові.
Згодом проходив службу на Луганщині у складі 24-тої ОМБр. За роки війни, спочатку зі взводом, а згодом – з ротою, звільняв міста на Донбасі, утримував оборонні позиції на найвідповідальніших ділянках фронту на території АТО/ ООС.
За місяць до загибелі, у травні 2022 року, Юрія Буня нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня за зразкове виконання службових обов’язків. У воїна залишилися батьки, брат і наречена.
Вічна памʼять усім героям!
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)