![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
У 2014 році Сергій Гаврилов разом із братом-близнюком Дмитром стали до лав 3-го батальйону територіальної оборони «Воля» та виконували бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.
На другий день повномасштабного вторгнення російської федерації знову став на захист Батьківщини від окупантів. Пліч-о-пліч із братом проходив військову службу спершу у складі роти охорони обласного ТЦК та СП, а згодом – 15-го окремого гірсько-штурмового Севастопольського батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)