![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець села Братківці Львівської області.
Після отримання звання «лейтенант» долучився до лав Збройних Сил України, проходив військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Виконував бойові завдання у зоні проведення АТО/ООС.
У 2021 році вступив до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. У квітні був переведений до 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗСУ.
Із початком повномасштабного вторгнення боровся з окупантами на східному напрямку фронту. За віддану службу був нагороджений численними відзнаками, зокрема, орденом «За мужність» III-го ступеня.
Протягом останнього періоду займався підготовкою курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Вічна памʼять усім полеглим захисникам
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)