![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець Судововишнянської територіальної громади Яворівського району. Із початком повномасштабної війни став на захист України від окупанта. Загинув 8 січня 2023 року.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився в селі Заплатин Стрийської громади. У квітні цього року став на захист Батьківщини від російського окупанта. Був навідником 1 єгерського відділення військової частини. Загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець міста Червоноград Львівської області. 1991 року народження. Із початком повномасштабного російського вторгнення доєднався до Збройних сил України. Проходив військову службу у в/ч А0981. Загинув захищаючи Україну від окупанта.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець міста Червоноград Львівської області. 1996 року народження. Із початком повномасштабного російського вторгнення доєднався до Збройних сил України. Військову службу проходив у В/ч А0998. Загинув 22 серпня на Донеччині у бою з ворогом.