![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець села Шегині Мостиського району. Був молодшим сержантом Морської піхоти Збройних сил України. Загинув 9 серпня 2023 року поблизу селища Урожайне Волноваського району Донецької області внаслідок мінно-осколкового поранення. У захисник залишились батьки, дружина, маленька донечка та два брати.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець села Підбірці Львівського району. Після початку повномасштабного вторгнення рф добровільно став на захист Батьківщини у складі 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана Східного оперативно-територіального обʼєднання НГУ. Брав участь у боях за Бахмут, де був поранений. Після лікування повернувся до військової частини. У Тараса Кришталя залишились дружина, дві доньки, брат та сестра.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець міста Хирів Самбірського району. Захисник загинув 8 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Петропавлівка Купʼянського району Харківської області. У воїна залишились батьки та молодший брат, який теж служить в ЗСУ.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Бір Золочівського району. Воїн був солдатом 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини.
Загинув 2 серпня 2023 року внаслідок отриманих несумісних з життям травм під час ворожого артилерійського обстрілу.
Вічна пам‘ять захисникам!![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Львівська обласна державна адміністрація