Сьогодні Львівщина прощається із вісьмома Героями

🕯️ Василь Тимофєєв
Житель села Береги Новокалинівської громади. Був солдатом військової частини А1778. Захисник загинув 27 січня 2024 року в населеному пункті Приютне Запорізької області. Похорон відбувся 1 лютого 2024 року.
🕯️ Іван Шуклін
Проживав у Дрогобичі.
На початок повномасштабної війни, він був за кордоном, однак він сам повернувся додому та в червні 2022 року долучився до лав ЗСУ. Служив у складі 68-ї окремої єгерської бригади. За сумлінне виконання військових обов’язків отримав від командування почесну відзнаку – «Хрест воїна-єгеря І ступеня». Під час виконання бойового завдання на Луганщині 28 січня загинув. У нього залишились мама, дружина, дві доньки та брати.
🕯️ Денис Пилипко
Житель села Поториця Сокальської громади.
Був солдатом, старшим водієм військової частини 3029. Загинув 24 січня внаслідок скиду боєприпасу з БПЛА противника поблизу населеного пункту Мала Токмачка у Запорізькій області.
В Героя залишилися мама, дружина, сини.
🕯️ Володимир Засадний
Житель села Куличків Великомостівської громади. 11 січня 2024 під час виконання бойового завдання східніше населеного пункту Роботине Запорізької області з ним втратили зв’язок і він зник безвісти.
30 січня тіло Героя вдалося знайти.
У Захисника залишилася дружина і сестра.
🕯️ Адам Суслинець
Житель села Верхня Рожанка Славської громади. Захисник служив у 68-мій окремій єгерській бригаді. Загинув поблизу населеного пункту Нововодяне Луганської області.
🕯️ Вячеслав Вороний
Житель міста Броди Золочівського району. Воїн був начальником групи підготовки навчально-тренувального комплексу, льотчиком «1-го класу», учасник бойових дій та миротворчих місій ООН, лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня. З перших днів повномасштабного вторгнення рф поповнив лави вертолітників армійської авіації ЗСУ, де неодноразово здійснював бойові вильоти на ураження противника та особисто приймав участь в евакуації поранених з «Азовсталі» міста Маріуполь.
5 квітня 2022 року разом з екіпажем вирушив на порятунок, ураженого ППО противників, гвинтокрила Мі-8, що повертався з пораненими захисниками з оточеної «Азовсталі» та теж був уражений ворогом.
У захисника залишилася дружина та дві доньки.
🕯️ Михайло Чех
Житель села Малі Ланки Бібрської громади. Був розвідником-сапером 71 єгерської бригади ДШВ.
Воїн вважався зниклим безвісти від 11 грудня 2023 року. Загинув в районі ведення бойових дій біля населеного пункту Авдіївка Донецької області.
У Михайла залишилися батьки , дружина та сестра.
🕯️ Віктор Кірмаров
Уродженець села Рибча Тернопільської області.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації активно допомагав українській армії. У серпні 2023 року вступив до лав Державної прикордонної служби України. Спершу виконував завдання у складі 7-го прикордонного Карпатського загону, а згодом – 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса Східного регіонального управління ДПСУ. Боронив державу на східному напрямку фронту, де був важко поранений.
У Віктора Кірмарова залишилися дружина, син, сестра, племінники та хрещені діти.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа