Сьогодні Львівщина прощається із трьома Героями

Тарас Покора

🕯️Тарас Покора
Львів’янин. Із перших днів повномасштабного вторгнення вступив до Збройних Сил України. Виконував бойові завдання спершу у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, згодом боронив державу на позиції командира протитанкового взводу у лавах 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув Захисник 23 листопада 2023 року. У нього залишилася дружина, троє дітей, батьки та сестра.
Кирило Брюханов
🕯️ Кирило Брюханов
Львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному напрямку у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув 25 листопада 2023 року. У Захисника залишилася дружина, четверо дітей, онука, батьки, брат та велика родина.
ІгорПредеус
🕯️ Предеус Ігор
Уродженець села Новоселівка Запорізької області. З 2014 року захищав територіальну цілісність України в зоні АТО. З 2017 року мешкав у Дрогобичі. А 25 лютого 2022 року знову долучився до лав захисників України. 29 серпня 2022 року зв’язок із воїном обірвався. Далі – тривалі пошуки та з’ясування інформації. Тіло військового повернули під час обміну тілами загиблих захисників «Азовсталі». Загинув Герой 1 вересня 2022 року. У нього залишилися батьки, брат, син та донька.
Вічна пам’ять усім героям!
🙏🏻

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа